• دیدار امام جمعه گتاب و ائمه جمعه سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب ،

  • جلسه ستاد غدیر بخش گتاب باحضور امام جمعه گتاب ومسئولین بخش در دفترامام جمعه برگزار شد.

  • نشست بصیرت افزایی با حضور امام جمعه در دفتر امام جمعه گتاب برگزار شد

  • استاندار پر تلاش و نمایندگان محترم عده‌ای از مفسدان دارند با تخلیط ؛ آبروی برنج مازندران و بابل را می‌برند /دستگاه قضائی باید امان را از مفسدان بگیرد.

  • انتصاب مهندس محمدحاتمی به عنوان مسئول جدید ستاد نماز جمعه بخش گتاب

  • انتصاب حجت الاسلام سعید رهنماییان به عنوان مسئول جدید دفترامام جمعه گتاب

  • قدردانی امام جمعه گتاب ازمسئول سابق ستاد نماز جمعه گتاب جناب مهندس محمدصالحی

  • سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه گتاب آقای دکتر امید بابانیا

  • اهدای لوح تقدیر ازطرف امام جمعه و ستاد نمازجمعه گتاب باحضور بخشدار بخش گتاب به نفرات برتر کنکور سراسری.

  • دیدار امام جمعه و بخشدار محترم و شهردار محترم و مسئولین بخش با آزاده سر افراز آقای سبز علی رمضان پور روستای دلاورکلا

پربازدیدترین مطالب

تقوا درهمه جای جامعه آرامش وآسایش می آورد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 09:20

امام جمعه گتاب درخطبه اول: تقوا درهمه جای جامعه آرامش وآسایش می آورد.


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نماز عبادی سیاسی جمعه بخش گتاب از استان مازندران به امامت حجت الاسلام و المسلمین تقی پور امام جمعه بخش گتاب، مورخ 28  تیر 1398  با حضور مردم مومن و انقلابی بخش گتاب برگزار شد.

تقوا به معنی رعایت هر آنچه موجب آرامش و آسایش و پیمودن راه بندگی است.  تقوا مسیری طولانی و گسترده ای را شامل می‌شود و اگر در زمینه کشاورزی برود، محصول بیشتر و بهتری می دهد و اگر در دانشگاه برود، خروجی خوبی می دهد، تقوا اگر در حوزه و بازار و هر جا برود، همه چیز خوب پیش می‌رود. شما در نظر داشته باشید یک روحانی با تقوا منبر می رود یا مسئله ای را جواب می دهد، سعی می‌کند آن را به درستی و با مطالعه جواب دهد. یک استاد دانشگاه با تقوا، بدون مطالعه و بدون بروز رسانی مطالب و بدون ارتقای سطح سواد به کلاس نمی‌رود و یا مثلا مکانیک باتقوا در تعمیر ماشین سنبل  نمی‌کند، قاضی با تقوا یا بی تقوا، زن خانه دار با تقوا یا بی تقوا، با تقواچه می کند، بی تقوا چه می کند؟

خدمت مقام معظم رهبری بودیم حضرت آقا فرمودند: ازشما مطالبه دارم، نباشد که در خطبه ها فقط بگویید: اتقوا الله. بله در خطبه اول واجب است که امام جمعه مردم را به تقوا دعوت کند، اما می گویید:  تقوا پیشه کنید و می گذرید. این تقوا باید تشریح شود، تکرار شود و قابل عمل باشد ومثلا شورای نگهبان با تقوا و بی تقوا را در نظر بگیرید شورای نگهبان با تقوا در رد و تایید نامزدهای انتخاباتی مستند جمع می‌کند، اسناد را بررسی می‌کند، اما اگر بی تقوا باشد، بدون تحقیق و سند، رد وتایید می کند امام خمینی رحمت الله علیه  تعبیرات بلندی از شورای نگهبان دارند و به خاطر تقوا و مستند حرف زدن است. شما ببینید جایی که شورای نگهبان ورود ندارد، ضعف‌ها و آبروریزی ها در سطح بالایی است و درصد زیادی می باشد. جایی که شورای نگهبان باشد ضعف‌ها کاهش می‌یابد و درصد آن کمتر و کمتر می‌شود. قرآن می‌فرماید: من یتق الله یجعل له مخرجا. خداوند برای با تقوا راه برون رفت قرار می دهد و می فرماید: من حیث لایحتسب . بدون حساب و کتاب روزی می دهد. حالا تقوا را ببرید در معماری و ساختمان سازی و پزشکی و.... و تاثیر آن را ببینید که جامعه چه می شود.

- - -
 

لینک های مفید

تلگرام ستاد نماز جمعه گتاب

اوقات شرعیآمار بازدید

804امروزmod_vvisit_counter
3149دیروزmod_vvisit_counter
3953این هفتهmod_vvisit_counter
17248هفته گذشتهmod_vvisit_counter
47031این ماهmod_vvisit_counter
87722ماه گذشتهmod_vvisit_counter
9172967کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 49 مهمان حاضر
IP شما: 34.238.194.166
 , 
امروز: 28 مرداد 1398