پربازدیدترین مطالب

چهل و دومین نشست ماهانه روحانیت بخش گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 07:07

چهل و دومین نشست ماهانه روحانیت بخش گتاب


به  گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش گتاب،چهل و دومین نشست ماهانه روحانیت بخش گتاب در دفتر امام جمعه با حضور امام جمعه محترم برگزار گردید.


در این نشست،حجت الاسلام رهنمائیان دبیر جلسه ضمن تبریک دهه کرامت و خیرمقدم به اعضا،در خصوص موضوع آن که "روحانیت و مسئولیت امروزش" معیّن شده بود،هریک از اعضا را به ارائه نظر راهبردی دعوت کرده و آنان نیز ارائه نظر نموده و اهتمام روحانیون به امور مختلف جامعه را مورد تاکید خود قرار دادند.


طبق روال هر جلسه،حجج اسلام ذاکری و حسینی به بیان روایت و احکام شرعی پرداختند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قلی پور امام جمعه محترم بابلسر به عنوان مهمان ویژه در اهمیت وظایف روحانی در قبال مردم مطالبی را بیان و گفتند: تاکنون حضور روحانیت در اجتماع غیرقابل اجتناب بوده و نباید هم از جامعه، منها شود.


در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا دکتر تقی پور امام جمعه بخش گتاب به جمع بندی نظرات پرداخته و تصریح کردند که این موضوع نشست،همچنان در چندین نشست مورد بررسی و کنکاش قرار گیرد تا حق مطلب ادا شود. تشکیل اتاق فکر و در نهایت، اتخاذ رویه عقلائی در تحلیل موضوعات جلسه،غنای محتوای جلسات را ازدیاد خواهد بخشید.

ایشان افزودند:می شود با تفکیک و شاخه بندی در بدنه ی موضوع هر نشست،خروجی آنرا بهینه تر نمود و آنرا در عرصه تبلیغ و فرهنگ گسترش داد.


- - -