پربازدیدترین مطالب

اولین جلسه ماهانه روحانیت بخش همراه با مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و فعلی حوزه علمیه سفیران هدایت حضرت امام حسین علیه السلام بخش گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 16 مهر 1398 ساعت 10:19

اولین جلسه ماهانه روحانیت بخش همراه با مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و فعلی حوزه علمیه سفیران هدایت حضرت امام حسین علیه السلام بخش گتاب


بگزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش گتاب، اولین جلسه روحانیت بخش همراه با مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و فعلی حوزه علمیه سفیران هدایت حضرت امام حسین علیه السلام بخش گتاب مورخ ۹۸/۷/۹ برپا گردید.


در این جلسه که با حضور روحانیون، طلّاب و اعضای هیئت امنای حوزه گتاب برپاشد، حجت الاسلام سعید رهنمائیان دبیر روحانیت بخش گتاب با قدردانی از حضور همیشگی و گرمابخش اعضای جلسه ماهانه روحانیت بخش گتاب در طول ۸ سال برپایی جلسات مذکور گفت: اینجانب در امتداد این هشت سال از تکاتک اعضای معزّز جلسات جز انسجام و خیرخواهی و ابراز نظرات بهینه چیز دیگری ندیده و همواره صمیمیت و نیز ارائه راهکارهای متناسب با موضوعات نشست ها را شاهد بودیم،لهذا در این آخرین دبیری جلسه بعلت عزیمتم به شهرستان رامسر، مایلم بهترین تقدیرات و امتنان به حضور شریف اعضا را داشته باشم.


سپس حجت الاسلام و المسلمین تقی پور امام جمعه شهرستان رامسر و تولیت سابق حوزه علمیه سفیران گتاب ضمن حضور در جایگاه با تقدیر و تشکر از زحمات و همکاری های هیئت امنای حوزه گفتند: به لطف الهی و اقدامات خیّرین ارجمند توانستیم این حوزه را به طریق خودگردانی بمدّت ۵ سال مدیریت کنیم.

ایشان همچنین افزودند: یقین داریم که این حوزه در ادامه راه با عنایات حضرت باری تعالی و مدیریت تازه نفس، به اهداف تعریف شده خود خواهد رسید.


در ادامه حجت الاسلام و المسلمین خانلری امام جمعه و تولیت جدید حوزه علمیه سفیران هدایت حضرت امام حسین علیه السلام بخش گتاب با حق شناسی از حجت الاسلام و المسلمین دکتر تقی پور در خصوص تاسیس این حوزه و اقدامات ارتقابخش ایشان برای آن، گفتند: علما و فقیهان جهان تشیّع در طول تاریخ توانستند با خلاقیت و توانمندی های خدادادی و اقدامات خداپسندانه در روند گسترش و نشر احکام اسلام و نهادینه کردن فقه آل پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم کوشا و موثر باشند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین عباسی مدیر حوزه های علمیه شهرستان بابل طی سخنانی اشاره داشتند: میراث گران بهای فقه شیعه بعنوان باقیات الصالحات در اختیار ماست و باید از آن حفاظت نمائیم.

در پایان هدایایی از طرف امام جمعه گتاب، مدیریت حوزه های علمیه شهرستان بابل، ستاد نمازجمعه و هیئت امنای حوزه گتاب به حجت الاسلام و المسلمین تقی پور در راستای قدردانی از زحمات پنجساله ایشان تقدیم گردید.- - -