پربازدیدترین مطالب

چهلمین جلسه ماهانه روحانیت بخش گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 27 اسفند 1396 ساعت 10:20

چهلمین جلسه ماهانه روحانیت بخش گتاب


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، چهلمین جلسه ماهانه روحانیت بخش گتاب در مورخه 23/12/96 در دفتر امام جمعه محترم گتاب با حضور امام جمعه و عزیزان روحانی بخش تشکیل گردید.

 

 


ابتدا آیات کلام الله مجید قرائت گردید. سپس دبیر جلسه ضمن خیرمقدم، به تشریح موضوع جلسه پرداخت بعد از آن طبق روال هر ماهه جلسه حجت السلام عبدالمجید ذاکری به بیان حدیث و حجت السلام مصطفی قنبرزاده به اخبار سیاست و حجت الاسلام حسینی به بیان احکام پرداخت


در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسین تقی پور امام جمعه محترم موارد ارائه شده و تقدیر از مطالب مطروحه افزودند: سنت‌های حسنه اجتماعی، عموما قابل تمجید و اجرائیند اما مسلما مواردی که خلاف جهات دینی و مذهبی باشد  روحانیون و فضلا به مردم، گوشزدهای لازم را مبذول خواهند داشت.

ایشان با اشاره به دین مداری مردم ایران نیز گفتند مگر می‌شود اموری که در شان اعتقادی و اجتماعی نباشد به اجرا بگذرانند، این از خردورزی ایرانیان است.

استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه ملت و کشور متمدن و متدین ایران همواره بر مدار عقلانیت و کمال، سیر مسیر داشته گفتند: اندیشمندان ، علما ، فضلای متقدم و متاخر ما توانستند الگوی تمام عیار برای آحاد ملت و حتی بشریت باشند و پیشرفت‌های معنوی و مادی را به ارمغان بیاورند

جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد صلی الله علیه و آله خاتمه یافت.


- - -