پربازدیدترین مطالب

انسجام بین روحانیون و مساجد در امور فرهنگی و تبلیغی جزو اقدامات حتمی باید باشد/ گفتمان مستمر مخاطبان جوان با قشر روحانیون از ضروریات است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 05 شهریور 1396 ساعت 04:41

سی و پنجمین جلسه ماهانه روحانیت بخش گتاب


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، سی و پنجمین جلسه ماهانه روحانیت بخش گتاب  در دفتر امام جمعه محترم گتاب با حضور امام جمعه و عزیزان روحانی بخش تشکیل  گردید.

 


ابتدا جلسه با تلاوت آیات قرآن کریم آغاز شد. سپس حجت اسلام رهنمائیان دبیر جلسه موضوع نشست که بحث زکات و تبلیغ آن در بخش گتاب و وظایف روحانیت بود را مطرح و از حضور عزیزان روحانی در این نشست تقدیر و تشکر نمود.سپس طبق روال هر جلسه حجج السلام حسینی و قنبرزاده به بیان احکام شرعی و اخبار سیاسی پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام آقایی مسئول زکات کمیته امداد امام خمینی رحمة الله علیه شهرستان بابل در اهمیت امر زکات مطالب مختلف با استناد به احادیث و آیات اشاره داشتند.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین دکتر تقی پور در جلسه روحانیت بخش گتاب که در دفتر ایشان تشکیل شده بود ایشان بعد از جمع بندی مطالب ارئه شده اشاره داشتند: اعتماد مردم به دولت و نظام نباید کاهش یابد انسجام بین روحانیون و مساجد در امور فرهنگی و تبلیغی جزو اقدامات حتمی باید باشد. گفتمان مستمر مخاطبان جوان با قشر روحانیون از ضروریات است با توجه به اینکه یکی از منویات مقام معظم رهبری استحکام بنیان خانواده و ارتقای آرمان های بلند هدایتی و تربیتی آن می باشد از ایجاد ارتباط بین مساجد و خانواده ها جزو اساسی ترین قدم های عزیزان روحانی باید باشد.

جلسه با ذکر صلوات و فاتحه به روح امام و شهدا راه امام به اتمام رسید.


- - -