پربازدیدترین مطالب

بازدید و جلسه بخشدار گتاب از مرکز خدمات جامع سلامت آهنگرکلا و دیدار با رئیس مرکز و کارشناسان و کارکنان مرکز با حضور نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، مسئول ستاد نمازجمعه گتاب، دهیاران روستاهای تحت پوشش مرکز، مسئول امور صنفی بخش مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 23 اردیبهشت 1399 ساعت 05:28

بازدید و جلسه بخشدار گتاب از مرکز خدمات جامع سلامت آهنگرکلا و دیدار با  رئیس مرکز و کارشناسان و کارکنان مرکز با حضور نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، مسئول ستاد نمازجمعه گتاب، دهیاران روستاهای تحت پوشش مرکز، مسئول امور صنفی بخش

 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب بازدید و جلسه دکتر علی تبار بخشدار گتاب از مرکز خدمات جامع سلامت آهنگرکلا و دیدار با دکتر اسمی رئیس مرکز و کارشناسان و کارکنان مرکز برگزار شد.

این نشست با حضور نماینده سازمان تبلیغات اسلامی، مسئول ستاد نمازجمعه گتاب، دهیاران روستاهای تحت پوشش مرکز، مسئول امور صنفی بخش و ... انجام شد.
شایان ذکر است این مرکز حدود ۸۰۰۰ نفر جمعیت از ۹ روستا را تحت پوشش دارد.
در این جلسه بخشدار گتاب ضمن تقدیر و تشکر از رئیس و کارکنان مرکز و همه دست اندرکاران و همیاران حوزه بهداشت و درمان، لزوم فعال سازی بیش از پیش شورای بهداشتی در همه روستاها با مدیریت دهیار و دبیری بهورز هر روستا و همچنین ضرورت تداوم پایش و غربالگری چگونگی شیوع و ابتلا ویروس کووید ۱۹ تداوم اقدامات مربوط به بهداشت محیط و تقویت نظارت بر صنوف را مورد تاکید قرار داد.

- - -