پربازدیدترین مطالب

مسجد محوری، سکولارستیزی و پافشاری نکردن بر سلایق شخصی از مهمترین عوامل بالندگی هیئت های مذهبی است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 07:22

مراسم هفتگی هیئت عاشقان ولایت پایگاه های بسیج شهر گتاب با سخنرانی امام جمعه محترم برگزار  گردید


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش گتاب، حجة الاسلام والمسلمین دکتر تقی پور امام جمعه محترم در جلسه هفتگی هیئت عاشقان ولایت در مسجد جامع شهر گتاب سخنرانی نمودند.

 

در این سخنرانی ایشان گفتند: هیئتی طراز انقلاب اسلامی و برابر با ایده های امام راحل و حاضر انقلاب است که دارای ویژگی های حداقل دارای سه فاکتور مسجد محوری، سکولارستیزی و پافشاری نکردن بر سلایق شخصی باشد.

امرزو هیئت باید به موضوعاتی بپردازند که اگر دارای تاثیرگذاری منفی بر جامعه اسلامی است مثلا به مقوله انقلاب حسینی (رهایی حسینی) نپردازیم قطعا ضربات سنگین می بینیم و دقیقا از همین منظر است که حضرت امام خامنه ای تاکیدات اکید بر مقوله آسیب های اجتماعی و فرهنگی دارند.

جبهه استکبار در 17 کشور جهان با همین مقوله انقلاب حسینی بر آن کشورها تاثیر گذاشتند و اساسا پیامدهای هفت گانه انقلاب حسینی را بدانیم حتما دچار دغدغه خواهیم شد و به فضل الهی باید براساس آلارم های انقلاب حسینی در انقلاب اسلامی ما برنامه ریزی کنیم (انشاءالله الرحمن )

امام پیامدهای انقلاب حسینی :

1- فروپاشی سیاسی

2- تغییر رفتارهای اجتماعی

3- سقط جنین

4- گسستگی بنیان خانواده

5- حقوق زنان و فمیسنیم

6- برهنگی و بد پوشی

7- هم جنس گرائی

این مراسم روز یکشنبه مورخ 10 بهمن 1395 همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع شهر گتاب برگزار گردید.
- - -