پربازدیدترین مطالب

امام جمعه گتاب: باید از دونده بابلی سید مهران حسینی حق شناسی شود //عقلای قوم گره از کارهای جوانان بگشایند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 04 مرداد 1397 ساعت 09:29

امام جمعه گتاب: باید از دونده بابلی سید مهران حسینی حق شناسی شود //عقلای قوم گره از کارهای جوانان بگشایند

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش گتاب، امام جمعه بخش گتاب در جلسه فرمانداری ویژه شهرستان بابل با موضوع ساماندهی امور جوانان شرکت نمودند.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا تقی پور ضمن تبریک ایام ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع)به موضوع جلسه پرداخته و گفتند:سرمایه عظیم جوانان،ضامن نیل به آرمان های بلند هر کشور و ملتی می باشد.جوانان مومن ایران اسلامی،استحقاق هرگونه حمایت و پشتیبانی را داشته و می بایست در امورعلمی،اجتماعی،فرهنگی و نیز ورزشی مورد عنایت قرار گیرند.

ایشان در ادامه افزودند: جوان انقلابی و ورزشی جناب سید مهران حسینی دونده افتخارآفرین کشورمان که در مصاف با ورزشکار رژیم اشغالگر قدس تن به ذلت نداده و اورا لایق رویارویی ندانست،جا دارد که به احسن وجه مورد تشویق و تمجید قرار گیرد.چراکه وی در عرصه گسترده مبارزه با ظلم و استکبار جهانی،بخوبی اقدامی معنادار نمود.


حجت الاسلام تقی پور سپس به اهمیت پرداختن به امور جوانان اشاره داشته و تاکید نمودند:عقلای قوم،جایگاه جوان و جوانان را ارج نهاده و گره از کارهایشان بگشایند.اختصاص تسهیلات بانکی به جوانان اهل فن و تخصص که در این جلسه نوید آن داده شد،مایه دلگرمی جوانان جویای کار است.- - -