پربازدیدترین مطالب

ما باید فرهنگ استفاده درست از گوشی همراه را فرا بگیریم / ما باید بیشترین وقت خود را در مسیر فراگیری سیره اهل بیت علیهم السلام و قرآن بگذاریم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 28 مهر 1398 ساعت 07:59

امام جمعه موقت گتاب در خطبه دوم: ما باید فرهنگ استفاده درست از گوشی همراه را فرا بگیریم / ما باید بیشترین وقت خود را در مسیر فراگیری سیره اهل بیت علیهم السلام و قرآن بگذاریم

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نمازجمعه بخش گتاب به امامت حجت الاسلام والمسلمین عیسی عیسی زاده  امام جمعه موقت بخش گتاب مورخ 26/07/98 با حضور مسئولین، بسیجیان و مردم ولایت مدار بخش گتاب برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عیسی عیسی زاده گفتند: ما باید فرهنگ استفاده درست از گوشی همراه را فرا بگیریم ، به جای اینکه وقت خودمان را در فضای مجازی بیهوده تلف کنیم می بایست در مسیر سیره اهل بیت علیهم السلام و قرآن پا گذاشت ، طبق آمار میلیارد ها ساعت عمر جوانان کشور پای این گوشی به هدر می رود .

ایشان افزودند: ملت ما باید فرهنگ اهل بیت علیهم السلام رادرزندگی خودشان زنده بکنند الحمدلله این فرهنگ بین کشورهای مختلف هم شیوع پیداکرده است همه اینها تلاش جوانان کشور اسلامی است اگر این ساعت های تلف شده به وسیله موبایل در مسیر فرهنگ اهل بیت خرج می شد آیا امام زمان  علیه السلام تاالان ظهور نمی کرد ؟ ، روایتی است که فرمودند: الغیبته منا (غیبت امام زمان علیه السلام از خود ماست) ما خودمان باعث غیبت امام زمان علیه السلام هستیم  درادامه افزود: رسول خدا فرمود: لایستقیم ایمان عبد حتی یستقیم قلبه ولایستقیم قلبه حتی یستقیم لسانه  ایمان شخصی درست نمی شود تا اینکه درست شود قلبش وقلبش درست نمی شود تا اینکه درست شود زبانش.

امام جمعه موقت گفتند: روز پیوند اولیا ومربیان را درهفته درپیش داریم متاسفانه فرهنگ اولیا پول و مدرک شد، پدر و مادر باید از ادب، اخلاق و درس بچه ها مرتبا با مربیان در ارتباط باشند.

در پایان خطبه دوم حجت الاسلام والمسلمین عیسی زاده گفتند: اربعین از رموز خداست و مصادیق زیادی دارد از اربعین در قرآن، از اربعین در پیغمبران گذشته؛ یکی از نکات مهم اربعین این است که اهل بیت علیهم السلام فرمودند: کسی از شما چهل حدیث از ما یاد بگیرد از آن چیزهایی که درامور دین نیازش می شود خداوند متعال درروز قیامت او را دانشمند و فقیه بر می انگیزاند.

- - -