پربازدیدترین مطالب

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 19 اسفند 1396 ساعت 09:50

دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش گتاب در سال 1396

به گزارش روابط عمومی ستادنمازجمعه بخش گتاب، دومین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی بخش گتاب رأس ساعت 8:30 روز پنجشنبه 1396/12/174  با موضوع " هم اندیشی در راستای برنامه های پایان سال و نیز استقبال از نوروز، بحث و تبادل نظر در خصوص طرح هفته فرهنگی (روز فرهنگ گتاب)" با حضور مسئولین ادارات بخش گتاب و نمایندگان ادارات ذیربط شهرستان بابل به ریاست امام جمعه محترم تشکیل گردید.


آغاز جلسه تلاوت آیاتی از کلام الله مجید بود .سپس دبیر جلسه ضمن عرض خیر مقدم وتبریک فرا رسیدن هفته ی دولت وگرامیداشت یاد وخاطر شهیدان رجایی و باهنر و دیگر شهدا وامام شهیدان ، در پیرامون موضوع جلسه مطالبی به اطلاع حاضران رساند. سپس عزیزان نظرات و پیشنهادات خودرا بیان نمودند و تقاضا کردند که موضوع جلسات آتی در جلسه ی قبل و یا در زمان مناسب به اطلاع اعضاء رسانده شود تا با تفکر و اندیشه ی لازم در جلسه حاضر شوند.


در این جلسه ابتدا بعد از قرائت آیاتی از قرآن کریم ، جناب آقای محمدی فیروزجائی ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد خانم حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها و پیرامون دستور جلسه مطالبی را بیان نمودند و هر یک از اعضا نقطه نظرات فرهنگی خود را پیرامون دستور جلسه دادند.

سپس امام جمعه  و ریاست محترم شورا  جناب حجت السلام والمسلمین تقی پور ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده تاکید داشتند که تشکیل ستاد فرهنگی بخش و اجرای مصوبات ستاد می بایست از فیلتر شورای فرهنگ عمومی بگذرد و مورد تائید قرار بگیرد تا به مرحله اجرا برسد.

پس از تبادل نظر موارد زیر به تصویب رسید:

1- پیشنهاد می گردد جزئیات طرح فرهنگی شهرستان در شورای فرهنگ عمومی شهرستان و بخش مورد بررسی و تصویب قرار گیرد و برای انتخاب هفته فرهنگ، جلسه نهایی با حضور ائمه محترم جمعه، شهرداران، بخشداران، روسای ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی و ... برگزار گردد.

2- به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز، نمایشگاه توانمندی صنایع دستی بخش گتاب با هدف نمایش توانمندی های بخش گتاب در طول ایام نوروز با مشارکت ستاد نماز جمعه ، بخشداری، شهرداری، شورای اسلامی شهر و دهیاران روستای گتاب برگزار گردد.

جلسه با نیایش و ذکر صلوات پایان یافت.- - -