پربازدیدترین مطالب

برگزاری همایش تجلیل از پرسنل شهرداری گتاب با حضورامام جمعه گتاب، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، بمناسبت 11 اردیبهشت روز کار و کارگر مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 14 اردیبهشت 1398 ساعت 05:50

برگزاری همایش تجلیل از پرسنل شهرداری گتاب با حضورامام جمعه گتاب، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر،  بمناسبت 11 اردیبهشت روز کار و کارگر


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش گتاب، بمناسبت 11 اردیبهشت روز کار و کارگر، همایش تجلیل از پرسنل شهرداری گتاب با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه محترم گتاب، مهندس عیسی زاده شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر گتاب در سالن اجتماعات شهرداری، برگزار گردید.

 

در این مراسم امام جمعه گتاب گفتند: کارگران عزیز! این قشر عظیم و بزرگی که بار تولید کشور بر شانه‌های مبارک شماست؛ شما جایگاهی دارید که پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) دست کارگر را به خاطر کار و تلاش در مسیر به دست آوردن نان حلال می‌بوسد، ما دیگر در چه حدی هستیم که بگوییم دست کارگران را می‌بوسیم، او که اشرف مخلوقات جهان بود.

ما همگی هدف مهم داریم: اول صیانت از کارگران عزیز. من بارها گفته‌ام، همه توان را به کار بگیرید تا کارگری بیکار نشود. این درد و غم بر دل همه ماست که یک نفر شب به خانه برود و در برابر زن و فرزندانش گرفتار و شرمنده باشد. این رسالت و وظیفه ماست، باید از اشتغال کارگران و ادامه فعالیت آنها صیانت کنیم.


- - -