پربازدیدترین مطالب

جشن بزرگ شکوفه های انقلاب ستاد نماز جمعه بخش گتاب با حضور کودکان و خردسالان مراکز قرآنی بخش گتاب به همراه والدین آن ها مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 19 بهمن 1396 ساعت 04:58

جشن بزرگ شکوفه های انقلاب ستاد نماز جمعه بخش گتاب با حضور کودکان و خردسالان مراکز قرآنی  بخش گتاب به همراه والدین آن ها


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، به مناسبت گرامیداشت سی و نهمین بهار آزادی ستاد نماز جمعه بخش گتاب جشن بزرگی با عنوان شکوفه های انقلاب با حضور کودکان و خردسالان مراکز قرآنی بخش گتاب به همراه والدین بچه ها و حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه محترم و اعضای ستاد نماز جمعه و مسئولین بخش گتاب در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابل برگزار گردید.

 

 


این مراسم ابتدا با تلاوتی از کلام الله مجید شروع شد. سپس کودکان موسسه های مختلف قرآنی با خواندن دسته جمعی دعا فرج و سلامتی برای آقا امام زمان علیه السلام و اشعار در باب انقلاب و دهه فجر این مراسم را گرامی داشتند. و در ادامه با مجری گری  برادر درزی پور و اجرای نمایش و سخنرانی امام جمعه محترم پیرامون انقلاب 57 و دهه مبارک فجر و حضور بچه ها به همراه خانواده های آنها در راهپیمایی 22 بهمن سخنانی را بیان نمودند.


در این جشن به تمامی بچه های شرکت کننده جوایزی که از سوی ستاد نماز جمعه بخش گتاب تهیه شده بود توسط امام جمعه محترم اهداء گردید.


- - -