پربازدیدترین مطالب

نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه شهرستان بابل با حجت الاسلام و المسلمین خانلری امام‌جمعه گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 18 خرداد 1399 ساعت 06:41

‍ نشست هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه شهرستان بابل با حجت الاسلام و المسلمین خانلری امام‌جمعه گتاب

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب حجت‌الاسلام خانلری امام جمعه بخش گتاب با اشاره به آگاهی بخشی خبرنگاران در جامعه اظهار داشت: در جنگ هیبریدی جوامع امروزی رسانه‌ها به عنوان پایه و اساس اطلاع رسانی نقش خطیری را دنبال می کنند.
وی ادامه داد بحث کرونا از جمله بستر داغ بسیاری از اخبار برای نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بوده است که خوشبختانه با همراهی و رصد بسیج رسانه امکان باز نشر پیدا نکرده است و با راه اندازی قرارگاه رسانه‌ای اخبار درست در اختیار مردم قرار گرفت.
امام جمعه گتاب ابراز داشت: بسیج در بسیاری از صحنه های مختلف انقلاب اسلامی ایران خوب درخشیده است و میتوان نمونه بارز آن را در برخورد با ویروس کرونا مشاهده نمود که با کار جهادی خویش  توانست با توجه به نیاز جامعه در صحنه حاضر شود.
خانلری در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات بخش گتاب اشاره کرد و گفت: در حال حاضر از جمله مشکلات عمده این بخش مشکل قطع آب شرب بهداشتی و استفاده از آب چاه به عنوان آب شرب و جاده پرخطر شهید صالحی است که با توجه به پیگیریهای مکرر، متاسفانه مشکل آن حل نگردیده است.
وی افزود ، «شهر گتاب» یكی از شهرهای هفت گانه شهرستان بابل است که از لحاظ مكانی در فاصله ۱۰ كیلومتری شهرستان بابل واقع شده و یکی از بخشهای شش گانه بابل است که آب شرب این شهر غیر بهداشتی است و مقادیر زیادی شن و ماسه در آب مصرفی شهروندان وجود دارد.
امام جمعه گتاب بیان داشت: در حال حاضر به دلیل آلودگی آب شرب به انواع بیماری‌های انگلی بسیاری از  شهروندانش دچار مشکل شدند.وی افزود: مشکل آبرسانی شهر گتاب یکی از مشکلات اصلی این شهر است که هم اکنون مورد انتقاد بسیاری از شهروندان گتابی می باشد که باید با اعتبار ملی آن را حل نمود.
خانلری ادامه داد: بهسازی و روکش آسفالت جاده روستایی گتاب شهرستان بابل نیز در دستور کار قرار گرفته است و عملیات بهسازی و روکش آسفالت محور روستایی گتاب _ گاوان کلا به طول ۵/۴ و اعتبار بیش از یک میلیارد و دویست میلیون تومان در حال اجرا است و امید داریم که در آینده نزدیک مشکل آن حل گردد.


اما حل این مشکلات بدون همراهی و همدلی امکان پذیر نخواهد بود.

در پایان طی حکمی از سوی بسیج رسانه شهرستان بابل آقایان اسماعیلی و میرزازاده به عنوان نماینده بسیج رسانه در گتاب معرفی شدند

- - -