پربازدیدترین مطالب

نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از عملکرد نظام داشته باشیم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
پنجشنبه, 29 آذر 1397 ساعت 10:14

مصاحبه امام جمعه گتاب با خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری: نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از عملکرد نظام داشته باشیم

 


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، حجت الاسلام تقی پور امنیت و آرامش امروز را مدیون ایثار و جانفشانی مردان انقلابی دیروز دانست و افزود: میراث دار شهدا هستیم و باید بدور از سیاست زدگی، نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از عملکرد نظام داشته باشیم. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، حجت الاسلام تقی پورامام جمعه گتاب بابل در (26آذر)در جلسه شورای فرهنگ عمومی این بخش  با محوریت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بخشیدبرلزوم تبیین دستاوردهای انقلاب تاکید کرد و گفت: برنامه های گرامیداشت این ایام صرف بخشنامه و آمار و ارقام نباشد.

ایشان با بیان اینکه عظمت انقلاب بایستی بدرستی نشان داده شود، اظهار کرد: دردنیای امروز که دشمنان با توطئه های مختلف بدنبال ایجاد یاس و ناامیدی بین ملت است می توان با عرضه درست وکارآمد دستاوردهای انقلاب جان دوباره به ملت بخشید.

حجت الاسلام تقی پور امنیت و آرامش امروز را مدیون ایثار و جانفشانی مردان انقلابی دیروز دانست و افزود: میراث دار شهدا هستیم و باید بدور از سیاست زدگی، نقد منصفانه و دفاع واقع بینانه از عملکرد نظام داشته باشیم.

ایشان ادامه داد: توجه به معرفی دستاوردهای انقلاب درکنار قوت ها و ضعف ها موجب دلگرمی مردم می شود.

حجت الاسلام تقی پور به جمعیت حدود50هزار نفری بخش گتاب اشاره کرد و افزود: مردمان این بخش 184فرزند برومند خویش را در دوران دفاع مقدس، تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمودند.

ایشان خاطرنشان شد: تاریخ گتاب به لحاظ فرهنگی، دینی، انقلابی در برنامه های گرامیداشت چهل سالگی انقلاب معرفی شود.

علی تبار بخشدار گتاب نیز در این نشست خواستار تدوین و چاپ اطلس جامع بخش گتاب شد.

ایشان همچنین با اشاره به طرفیت های فرهنگی و هنری این بخش، خواستار راه اندازی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این بخش بوده است.

- - -