پربازدیدترین مطالب

امام جمعه گتاب در مراسم تودیع و معارفه بخشدار گتاب: تلگرام و فضای مجازی جای تفریحات حلال را گرفته است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 26 فروردین 1397 ساعت 06:01

امام جمعه گتاب در مراسم تودیع و معارفه بخشدار گتاب: تلگرام و فضای مجازی جای تفریحات حلال را گرفته است


امام جمعه گتاب با اشاره به اینکه فاصله از دستورالعمل ائمه اطهار(علیه السلام) جامعه را به چالش می‌کشد، گفت: امروزه زندگی نابسامان شده و ایرانیان در سال 96 رکوددار طلاق هستند زیرا تلگرام و فضای مجازی نامناسب جای تفریحات حلال و ارتباط مناسب با محفل خانه را گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور پنج‌شبه مورخ 23/1/97 در مراسم تودیع معارفه بخشداران بخش گتاب با گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا و تسلیت شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، اظهار کرد: امام موسی کاظم(علیه السلام) فرمودند زندگی مومن در روز به چهار قسمت که بخشی به خداوند، بخشی به کسب و کار، بخشی به معاشرت با برادران دینی و بخشی به شادی و تفریحات حلال تقسیم می‌شود.

 

ایشان با اشاره به اینکه فاصله از دستورالعمل ائمه اطهار(علیه السلام) جامعه را به چالش می‌کشد، افزود: امروزه زندگی نابسامان شده و ایرانیان در سال 96 رکوددار طلاق هستند زیرا تلگرام و فضای مجازی نامناسب جای تفریحات حلال و ارتباط مناسب با محفل خانه را گرفته است.

امام جمعه گتاب با اشاره به اینکه عامل موفقیت مدیران نداشتن نگاه چندگانه و دوری از بحث‌های سیاسی و جناحی با تکیه بر منویات ولایت است، تصریح کرد: رمز موفقیت مسؤولان تعامل و همدلی است.

حجت‌الاسلام تقی‌پور خاطرنشان کرد: بازوی انجام همه امور در بخش‌ها  بخشدار است، انتظار داریم بخشدار گتاب اقدامات لازم را برای اجرایی کردن پروژه دوربرگردان که 220 میلیون تومان اعتبار برای آن مصوب شد داشته باشد.

ایشان گفت: توجه به ظرفیت آب‌بندانها، ایجاد پارک بانوان در گتاب، ارائه طرح‌ها و برنامه مدون برای توسعه شهری محور توجه بخشدار باشد.

بخشدار گتاب نیز اظهار کرد: ساماندهی امور عمومی باید مبتنی بر خرد جمعی باشد و در این راستا از ظرفیت نخبگان و شخصیت‌ها خارج از نگاه خاص استفاده می‌کنم.

جناب آقای محمدباقرعلی تبار با اشاره به اینکه باید همه مسؤولان با تعامل و همفکری اصلاح فرایند داشته باشیم و به سمت پاسخگویی سیستمی به مردم حرکت کنیم، افزود: باید به کمک شورا و دهیاری و همه مردم در منطقه ظرفیت‌سازی کنیم.

بخشدار گتاب تصریح کرد: بخش گتاب دارای مسائل زیادی در زمینه خدماتی، رفاهی و زیربنایی است که باید با تعامل حل شود، محور توجه خود را به مزیت‌های نسبی بخش اختصاص می‌دهم که باید در این راستا ایده‌پردازی کنیم تا بهره‌وری بیشتر و توسعه پایدار را در بخش داشته باشیم.

جناب آقای علی‌تبار با اشاره به اینکه باید به بخش خصوصی توجه شود، گفت: توجه به ظرفیت‌های بومی، تعامل با امام جمعه بخش، توجه به تولیدات، توجه به بخش بهداشت و سلامت و مهارت زندگی اولویت کار من است.


- - -