پربازدیدترین مطالب

امام جمعه گتاب در جشن پیوند مهر و ماه با حضور 50 زوج جوان منطقه گتاب بابل که توسط ستاد نماز جمعه بخش گتاب در سالروز ازدواج حضرت علی(علیه السلام) و فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برگزار شده بود سخنرانی نمود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 10:19

امام جمعه گتاب در جشن پیوند مهر و ماه با حضور 50 زوج جوان منطقه گتاب بابل که توسط ستاد نماز جمعه بخش گتاب در سالروز ازدواج حضرت علی(علیه السلام) و فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برگزار شده بود سخنرانی نمود


 

به گزارش وابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس از بابل، جشن پیوند مهر و ماه با حضور  50 زوج جوان منطقه گتاب بابل توسط ستاد نماز جمعه بخش گتاب به‌ مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س) در هتل ونشه روستای بالاسرست برگزار شد.

 


امام جمعه گتاب در حاشیه جشن مهر و ماه در منطقه گتاب بابل در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: این جشن در راستای ترویج ازدواج آسان بر اساس معیارهای اسلامی برگزار شده است.

حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور افزود: باید مردم ما به این واقعیت توجه داشته باشند که اسلام دین مسجد و قبرستان نیست بلکه برای جزء جزء زندگی انسان برنامه مدون و منظمی دارد که با رعایت همه این اصول به رستگاری می‌رسد.

امام جمعه گتاب تصریح کرد: پیامبر اسلام به عنوان خاتم پیامبران و نگین برتر هستی برای امر ازدواج حتی برای خصوصی ترین مسائل نیز آموزه‌ها و دستورالعمل اساسی دارد که باید به آن توجه شده است.


حجت الاسلام تقی‌پور با اشاره به اینکه اسلام منحصر به مراسم ختم و عزاداری نیست، خاطرنشان کرد: اسلام در کنار غم و سوگواری به مراسم جشن و سرور هم بسیار اهمیت داده است.

این مسؤول یادآور شد: در کنار ازدواج آسان آنچه باید به آن توجه شود بحث طلاق آسان است نباید خانواده‌ها به آسانی تن به جدایی زوجین دهند و مقدمات افزایش این معضل را در جامعه مهیا کنند.

امام جمعه گتاب گفت: بحث افزایش جمعیت که از محورهای اصلی قدرت هر جامعه بوده مورد توجه قرار گیرد و زوجین به بحث فرزندآوری به موقع توجه داشته باشند.


- - -