پربازدیدترین مطالب

پیام تبریک امام جمعه بخش گتاب به مناسبت روز خبرنگار مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 10:04

پیام تبریک امام جمعه بخش گتاب به مناسبت روز خبرنگار


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب ،حجت الاسلام دکترتقی پورامام جمعه بخش گتاب در پیامی با گرامیداشت هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی، روز خبرنگار، این روز را به پویندگان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.

 

️متن کامل پیام امام جمعه گتاب به شرح زیر است:

«سوگند به قلم و آنچه می‌نگارد »

17مرداددر حقیقت  روز پاسداشت کوشش های صادقانه اصحاب رسانه و خبرنگاران آزاده ای است که برای تولید، توزیع و انتشار اطلاعات دقیق از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

روز خبرنگار فرصتی فراهم آورده است تا یاد مردان و زنان خبرنگاری را که در سال‌های انقلاب اسلامی ودفاع مقدس در عرصه تهیه خبر با ایثار جان خویش، مسیر خبر و اطلاع‌رسانی ایران را با عطر و رنگ شهادت مزین کردند را گرامی بداریم. مردان و زنان شهید خبرنگار که بر تعهد رسالت رسانه‌ای خویش استوارانه ایستادند.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران، خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی، علی الخصوص خبرنگاران پرتلاش شهرستان بابل از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی نهادمقدس نمازجمعه قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد که آگاهی را حق مردم می دانید و دراین راه  می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواستارم

حسین تقی پور

- - -