پربازدیدترین مطالب

جلسه هم اندیشی امام جمعه با فرماندهان حوزه های 4 گانه بخش گتاب جهت برگزاری نماز عید سعید فطر بصورت تجمعی در میدان شهر گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 22 خرداد 1397 ساعت 05:43

جلسه هم اندیشی امام جمعه با فرماندهان حوزه های 4 گانه بخش گتاب جهت برگزاری نماز عید سعید فطر بصورت تجمعی در میدان شهر گتاب


به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه بخش گتاب، حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه محترم جهت برگزاری نماز عید سعید فطر بصورت تجمعی در میدان شهر گتاب با فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج4 گانه بخش گتاب به گفتگو نشست.

حجت الاسلام والمسلمین تقی پور امام جمعه محترم فرمودند: سنت پیامبر صلی الله علیه و آله و سیره حضرت علی علیه السلام همیشه راه گشا و دلگشاست که منجر به تامین زندگی ایی شاد می شود.البته به شرط آنکه آن سنت از طریق یک مجتهد جامع الشرایط استخراج شود و به معنای آن عمل شود.از سیره های مستمره معصومین علیهم السلام خواندن نماز عید فطر زیر آسمان و به شکل دست جمعی است.که با تکبیرات و شعارهای ویژه ای هم همراه است.

لازم به ذکر است. برابر فتوا، نماز عید فطر اگر به امامت ولی فقیه یا منصوبین ایشان مثل ائمه جمعه خوانده شود؛ باید اقتداء نمود. اما اگر غیر این موارد باشد باید به قصد رجا خوانده شود یعنی اکنون که دست رسی به ولی فقیه یا منصوبین ایشان نیست ، به امید آنکه به ثواب نماز عیدفطر برسیم بعنوان یک امید مطرح است. بنابراین برای بهره مندی از برکات اجتماع مسلمین و جماعت بزرگتر مسلمانان شایسته است نماز عیدفطر به طور دسته جمعی و در یک نقطه از شهر برگزار شود.


- - -
 

لینک های مفید

تلگرام ستاد نماز جمعه گتاب

اوقات شرعیآمار بازدید

3088امروزmod_vvisit_counter
1755دیروزmod_vvisit_counter
3088این هفتهmod_vvisit_counter
10849هفته گذشتهmod_vvisit_counter
29444این ماهmod_vvisit_counter
58294ماه گذشتهmod_vvisit_counter
8586423کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 66 مهمان حاضر
IP شما: 3.80.32.33
 , 
امروز: 30 دی 1397