پربازدیدترین مطالب

دیدار و عرض تبریک رئیس و معاون ثبت احوال بخش گتاب به حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 27 شهریور 1398 ساعت 07:01

دیدار و عرض تبریک رئیس و معاون ثبت احوال بخش گتاب به حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب،  رئیس و معاون ثبت احوال بخش گتاب با حجت الاسلام خانلری امام جمعه گتاب دیدارنمودند.

 
دیدار و عرض تبریک مهندس عیسی زاده شهردار شهر گتاب به حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه, 27 شهریور 1398 ساعت 06:49

دیدار و عرض تبریک مهندس عیسی زاده شهردار شهر گتاب به حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدیدگتاب


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، مهندس عیسی زاده شهردار شهر گتاب با حجت الاسلام خانلری امام جمعه گتاب دیدارنمودند.

 
دیدار و عرض تبریک فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی بخش گتاب به حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 21:56

دیدار و عرض تبریک فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی بخش گتاب به حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی بخش گتاب با حجت الاسلام خانلری امام جمعه گتاب دیدار کردند.

 
دیدار مسئول حوزه علمیه سفیران هدایت وچند نفرمعتمدین بخش گتاب با امام جمعه گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 02:53

دیدار مسئول حوزه علمیه سفیران هدایت وچند نفرمعتمدین  بخش گتاب  با امام جمعه گتاب


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، حجت الاسلام قربانزاده مسئول حوزه علمیه سفیران هدایت بخش گتاب وچند نفراز معتمدین بخش  با حجت الاسلام خانلری امام جمعه گتاب دیدار کردند.

 
دیدارحجت الاسلام علی تبار رئیس سازمان تبلیغات بابل با حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید بخش گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 02:51

دیدارحجت الاسلام علی تبار رئیس سازمان تبلیغات بابل با حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید بخش گتاب


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، حجت الاسلام علی تبار رئیس سازمان تبلیغات شهرستان بابل با حجت الاسلام مهدی خانلری امام جمعه بخش گتاب دیدار کرد.

 
دیدار و تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و بخشدار و رئیس دادگاه بخش گتاب با حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 02:40

دیدار و تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و بخشدار و رئیس دادگاه بخش گتاب با حجت الاسلام خانلری امام جمعه جدید گتاب


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، جناب آقای ولی زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل و دکترعلی تبار بخشدار گتاب و آقای غلامرضایی رئیس دادگاه بخش برای خوش آمدگویی و خیرمقدم با حجت الاسلام خانلری امام جمعه بخش گتاب دیدار کردند.

 
نمازجمعه میراث امام راحل وثمره خون شهداست/هیهات من الذله حسین علیه السلام در عاشورا ،امروز برای ما همان مرگ بر آمریکاست. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 02:30

خطبه دوم : نمازجمعه میراث امام راحل وثمره خون شهداست/هیهات من الذله حسین علیه السلام در عاشورا ،امروز برای ما همان مرگ بر آمریکاست.

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نماز عبادی سیاسی جمعه بخش گتاب از استان مازندران به امامت حجت الاسلام و المسلمین مهدی خانلری امام جمعه بخش گتاب، مورخ 22شهریور98، با حضور مردم مومن و انقلابی بخش گتاب برگزار شد.

 
تقوای الهی / حسین مصباح الهدی وسفینه النجاه / اهمیت نمازعبادی سیاسی جمعه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه, 25 شهریور 1398 ساعت 02:17

خطبه اول: تقوای الهی / حسین مصباح الهدی وسفینه النجاه / اهمیت نمازعبادی سیاسی جمعه

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نماز عبادی سیاسی جمعه بخش گتاب از استان مازندران به امامت حجت الاسلام و المسلمین مهدی خانلری امام جمعه بخش گتاب، مورخ 22شهریور98، با حضور مردم مومن و انقلابی بخش گتاب برگزار شد.

 
معارفه حجت الاسلام مهدی خانلری امام جمعه گتاب و اولین خطبه نماز جمعه ایشان در گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 23 شهریور 1398 ساعت 06:42

معارفه حجت الاسلام مهدی خانلری امام جمعه گتاب و اولین خطبه نماز جمعه ایشان در گتاب


به گزارش روابط عمومی نماز جمعه بخش گتاب،حجت الاسلام مهدی خانلری امام جمعه سابق کوهسارات استان گلستان، به امامت جمعه بخش گتاب معرفی وانتصاب شد.

 
مراسم تودیع و معارفه امام‌جمعه گتاب بابل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 08:17

مراسم تودیع و معارفه امام‌جمعه گتاب بابلبه گزارش روابط عمومی نمازجمعه بخش گتاب، با نظر شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه کشور، حجت‌الاسلام مهدی خانلری ریکنده اولین امام‌جمعه  کوهسارات شهرستان مینودشت به‌عنوان امام‌جمعه جدید گتاب بابل معرفی و حجت‌الاسلام حسین تقی‌پور امام‌جمعه سابق گتاب نیز به امامت جمعه رامسر منصوب شدند.

این مراسم با حضور فرماندار ویژه شهرستان بابل،رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه مازندران، ائمه جمعه شهرهای بابل بخشدار و شهردار گتاب، مدیران و مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام #مهدی_خانلری به سمت امام‌جمعه جدید شهر گتاب منصوب و از خدمات ٨ ساله حجت‌الاسلام تقی‌پور امام‌جمعه سابق گتاب و فعلی رامسر تجلیل شد.
جلسه شورای اداری بخش گتاب با موضوع تودیع حجت الاسلام والمسلمین دکتر تقی پور و معارفه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا خانلری امام جمعه بخش گتاب با حضور آقای ولیزاده  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل و  آقای دکتر علی تبار بخشدار گتاب، مهندس سید مهدی عیسی زاده شهردار گتاب،حجت الاسلام والمسلمین روحانی امام جمعه شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین انتظاری مسئول نمایندگی شورای سیاستگذاری‌ائمه جمعه استان مازندران، ائمه جمعه بندپی شرق و غرب و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات و نهادهای شهرستانی و بخشی ،علما و روحانیون و خانواده معظم شهدا در حوزه علمیه سفیران هدایت گتاب.


 
حادثه عاشورا فوق منطق عقل است/10دستور اسلام در ایام محرم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 07:48

حادثه عاشورا فوق منطق عقل است/10دستور اسلام در ایام محرم


امام جمعه موقت گتاب درخطبه دوم: حادثه عاشورا فوق منطق عقل است/10دستور اسلام در ایام محرم

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نماز عبادی سیاسی جمعه بخش گتاب از استان مازندران به امامت حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمیان امام جمعه موقت بخش گتاب، مورخ8شهریور  1398 با حضور مردم مومن و انقلابی بخش گتاب برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیمیان امام جمعه موقت گتاب بااشاره به مناسبت های این هفته حادثه کربلا را حادثه ای فوق منطق عقل معرفی کردند وگفتند:  اول در آستانه ماه محرم الحرام واقع هستیم. به ما گفتند هر وقت هلال ماه را می‌بینید، خداوند را شاکر باشید. از این که عمری داد تا محرم حسینی را درک کنیم و در مجالس سید و سالار شهیدان ، توفیق عزاداری را پیدا می کنیم. محرم اولین ماه قمری است. ماه قمری بر ماه شمسی فضیلت دارد. محرم ماهی است که فضیلت و احترام دارد. محرم ماهی است که حضرت یوسف پیامبر از چاه نجات پیدا کرد، حضرت یونس پیغمبراز شکم نهنگ رهایی پیدا کرد و حضرت ابراهیم خلیل از آتش نمرودیان خلاصی پیدا کرد. یک معنایی محرم از احترام می آید، یک معنای دیگر محرم این است که چون جنگ در محرم، حرام است.  در اول محرم اعمالی وارد شده است،  اول: دعایی که سید بن طاووس در اقبال خود آورده است. دوم: دو رکعت نماز دارد سوم: روزه گرفتن اول محرم که ثواب فراوان دارد، اما حادثه‌ای که در این ماه رخ داد، هیچگاه از دل شیعیان رخت برنمی‌بندند، شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام است.احساسی که ما شیعیان نسبت به این حادثه داریم، در هیچ ملتی چنین احساسی نسبت به حادثه ای وجود ندارد و اگر میلیاردها هزینه کنند نمی‌توانند چنین احساسی بیافریند. آیا حادثه ای سراغ دارید که سالانه مردم این گونه اشک بریزند؟ میلیاردها هزینه کنند و ساعت‌ها وقت صرف کنند، برای اینکه ماجرای این حادثه را بشنوند. عاشورا  تنها حادثه تاریخ بشریت است که ذهن و دل ملتها را شیفته خود کرده است. دانشمندان می گویند: اگر یک حادثه از احساس یک ملت عبور کند و بر عقل او نشیند و از عقل عبور کند و بر دل و جان او نشیند، این حادثه دردل تاریخ  ماندگار می شود و عاشورا چنین است. لذا می گویند: عاشورا فراتر از عقل است.  یعنی فوق منطق عقل است.  چون اگر امام حسین به عقل می خواست عمل کند، باید پیشنهاد ابن عباس را قبول می کرد که گفت: اگر می خواهی یزید با تو بیعت نکند دست زن و بچه ات را بگیر و به سرزمین های دوردست برو که نه بیعت می کنی و کشته نمی‌شوید و یا پیشنهاد محمد حنفیه را می‌پذیرفت که گفت: یا اباعبدالله، حالا که قصد رفتن داری چرا زن و بچه را با خود می بری لذا منطق عاشورا منطق عقل نیست، نه اینکه ضد عقل باشد، خیر،  بلکه فوق منطق عقل است. منطق عشق است، منطق ایثار است.

ایشان درادامه به بیان دستورات اسلام در ایام محرم پرداختند وگفتند:  به ما شیعیان دستور دادند که در ماه محرم حسینی باید ۱۰ دستور را اجرایی کنیم. اول: اقامه مجلس عزا. دوم: البکا و تباکی (گریستن و گریاندن). سوم: هزینه کردن اموال و دارایی برای بزرگداشت امام حسین علیه السلام و یارانش. چهارم: مراثی و مداحی نوحه خوانی، پنجم: قرائت زیارت عاشورا. ششم: انتخاب تربت سیدالشهدا برای سجده کردن. هفتم: یاد کردن امام تشنگان هنگام نوشیدن آب. هشتم: رفتن به زیارت کربلا. نهم: سیاه پوش شدن دهم: وقف ونذرواطعام دادن. فرمودند: اشک بریزید و گریه کنید. در مجلس عزای امام حسین علیه السلام گریه هم دو گونه است. گریه برای حسین علیه السلام گریه برای ترس و ذلت نیست. این گریه برای عزت است، گریه شرافت و کرامت است.  بعضی‌ها می‌گویند: چرا؟ اسلام توصیه به گریه می‌کند و بیشتر اسلام گریه است.  باید بگویم: گریه دو گونه است و گریه بر امام حسین علیه السلام آرامش می آورد، یک قطره اشک انسان را در دریایی از آرامش می‌اندازد.

امام جمعه موقت گتاب ادامه دادند: انسان سه وظیفه بر عهده دارد . وظیفه اول: وظیفه در قبال خداوند متعال است و آن عبودیت است. وظیفه دوم: اینکه بر عهده ما و همه انسان‌ها می‌باشد  مسئولیت در قبال خودمان است. وظیفه سوم: اینکه بر عهده همه انسان‌هاست و آن وظیفه ای در قبال امام و رهبر است. وظیفه چهارم:  که بر عهده ما می‌باشد وظیفه در قبال خانواده است،  یعنی عوامل سعادت خانواده را فراهم کنیم و وظیفه پنجم: وظیفه ای است که در قبال اجتماع داریم و وظیفه در قبال اجتماع و نظارت همگانی گویند. به قول اسلام امر به معروف و نهی از منکر است وبعضی ها سوال می کنند که چرا باید بر مردم نظارت کنیم، این صلب آزادی از مردم نیست؟  جواب این است که شما کشتی را در نظر بگیرید که چند نفر در آن نشسته اند و یک نفر بگوید: من جایی که نشسته ام اختیارش را دارم و می‌خواهم سوراخ کنم، که  نمی‌تواند این کار را انجام دهد، چون همه اسیر این طوفان و گردباد می‌شوند. در زندگی اجتماعی عملکرد ما انسانها در سرنوشت دیگران اثر می گذارد.

 
راه های کنترل خشم / راهکارهای برخورد با افراد خشمگین مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 07:19

راه های کنترل خشم / راهکارهای  برخورد با افراد خشمگین

امام جمعه موقت گتاب درخطبه اول: راه های کنترل خشم / راهکارهای  برخورد با افراد خشمگین


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نماز عبادی سیاسی جمعه بخش گتاب از استان مازندران به امامت حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمیان امام جمعه موقت بخش گتاب، مورخ 8شهریور  1398 با حضور مردم مومن و انقلابی بخش گتاب برگزار شد.

 
مراسم تودیع ومعارفه امام جمعه بخش گتاب مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 09:19

به گزارش روابط عمومی بخش گتاب، مراسم تودیع  ومعارفه امام جمعه بخش گتاب برگزارمی شود.


 
علی علیه السلام انتخاب شایسته خداوندبود/ مباهله دلیل حقانیت پیغمبروعلی وفرزندان اوست. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 09:10

امام جمعه موقت گتاب درخطبه دوم: علی علیه السلام انتخاب شایسته خداوندبود/ مباهله دلیل حقانیت پیغمبروعلی وفرزندان اوست.


 

به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، نماز عبادی سیاسی جمعه بخش گتاب از استان مازندران به امامت حجت الاسلام و المسلمین عیسی زاده امام جمعه موقت بخش گتاب، مورخ 1شهریور  1398 با حضور مردم مومن و انقلابی بخش گتاب برگزار شد.

 
حضور امام جمعه گتاب در جلسه مشورتی ائمه جمعه استان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
یکشنبه, 03 شهریور 1398 ساعت 06:39

حضور امام جمعه گتاب در جلسه مشورتی ائمه جمعه استان


به گزارش روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش گتاب، جلسه مشورتی با حضور امام جمعه گتاب و بعضی از حضرات ائمه جمعه استان با حضور مدیر نمایندگی شورای

سیاستگذاری ائمه جمعه و هم چنین رابط ستادهای نماز جمعه،  در منزل  امام جمعه محترم شهر هزار سنگر امل با هدف  بر نامه ریزی و هماهنگی همایش هفته اینده

ائمه جمعه استان در روز ۶ شهریور به میزبانی امام جمعه محترم دابو سردشت شهرستان آمل برگزار شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 187

لینک های مفید

تلگرام ستاد نماز جمعه گتاب

اوقات شرعیآمار بازدید

837امروزmod_vvisit_counter
2358دیروزmod_vvisit_counter
9454این هفتهmod_vvisit_counter
20622هفته گذشتهmod_vvisit_counter
56554این ماهmod_vvisit_counter
85474ماه گذشتهmod_vvisit_counter
9267964کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 58 مهمان حاضر
IP شما: 18.204.2.53
 , 
امروز: 27 شهریور 1398